Uusi Ritari Ässä tv-sarja suunnitteilla

http://www.imdb.com/news/wenn/#celeb8

Saa nähdä toteutuuko tämä ja vaikka toteutuisikin, tuleekohan tästä sen kummempaa kuin Team Knight Rider -sarjasta. Ritari Ässä elokuvakaan ei taida toteutua ainakaan ihan lähiaikoina.
Alkuperäinen sarja on paras :)
1196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Joo, mä kuulin tuosta kans ja aloin kiljua riemusta :D Team Knight Rider kyl on ihan syvältä, toivottavasti tää uus tekele on parempi. Alkuperänen tosiaanki oli se paras, mulla on kaks ekaa tuotantokautta DVD:nä ja niitä on tullut sahattua läpi muutaman tuhat kertaa :D VHS:llä on kolmannen kauden loppu ja neljäs kausi, loput jaksot on koneell ;D Mut toivottavasti ne löytää Hoffin tilalle jonku yhtä hyvän(näkösen) :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KITTfani kirjoitti:

http://www.imdb.com/news/wenn/#celeb8

Saa nähdä toteutuuko tämä ja vaikka toteutuisikin, tuleekohan tästä sen kummempaa kuin Team Knight Rider -sarjasta. Ritari Ässä elokuvakaan ei taida toteutua ainakaan ihan lähiaikoina.
Alkuperäinen sarja on paras :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu