Sarasvuo loukkaantui aikoinaan

jossa ei olutta halukas juttelemaan V.Keskisestä. No aihetta lypsettiin häneltä ja Sarasvuo oli vihainen lööpeissä seuraavana päivänä.

http://www.youtube.com/watch?v=koH0sDec2-k

Sarasvuolle mallia miten haastatellaan ihmisiä.
1239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sarasvuokin on tietoinen tällä hetkellä kovasta sensuurista joka vallitsee Suomi 24. Keskustelu foorumissa. Tämä on alkua vasta UUDELLE MAAILMAN JÄRJESTYKSELLE. Ja eräillä ei ole siinä sijaa.
Keskeisiä boikotoinnin syitä on sekasiittoisuus sukujuurissa, sekä homous. Ja homoja on Sarasvuon oppilaissa kyllin, tänä päivänä. HALOO! Oletteko ollenkaan miehiä enää. Te väistytte johtotehtävistä soon. SALUT

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


haastattelusta, kirjoitti:

jossa ei olutta halukas juttelemaan V.Keskisestä. No aihetta lypsettiin häneltä ja Sarasvuo oli vihainen lööpeissä seuraavana päivänä.

http://www.youtube.com/watch?v=koH0sDec2-k

Sarasvuolle mallia miten haastatellaan ihmisiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu