Dianan murhaaja löytyi!

http://www.hs.fi/kuvat/iso_webkuva/1135230754696.jpeg

Tämän kuvan ottaja häikäisi kuljettajan!
4321
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • En usko, että sillä oli mitään tekemistä onnettomuuden kanssa, että ex-prinsessa kuului känniremmiin, joka lähti jurrispäissään ajelulle.

    Äänestä

  • viinapäissään reissussa kirjoitti:

    En usko, että sillä oli mitään tekemistä onnettomuuden kanssa, että ex-prinsessa kuului känniremmiin, joka lähti jurrispäissään ajelulle.

    ei ainakaan kahdesti, kun sielu repäistään irti niin siinä ei enää rypistellä.

    Äänestä

kääntää päätään, jos vain yksi salama olisi välähtänyt. Häirintä on jatkunut niin kauan, että hän käänsi päänsä poispäin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tietäjä.. kirjoitti:

http://www.hs.fi/kuvat/iso_webkuva/1135230754696.jpeg

Tämän kuvan ottaja häikäisi kuljettajan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu