Jos olen 20. Ja minusta simpsonit paras piirretty,sekä tykkään myös lukea aku ankkaa silloin tällöin..olenko liian lapsellinen?
Onko naurattevaa?
7
921
Vastaukset
- WTF?
Ei kaikki piiretyt oo pelkästään lapsille. Olihan akustakin tehty piiretty misssä esitttää natsia.
- .....
Niissähän tartutaan paljon kulloinkin ajankohtaisiin aiheisiin ja sarjassa on myös paljon kätkettyä yhteiskuntakritiikkiä. Ei ihan pienet lapset sellaista tajua. Sarja on tosin sopivan viihdyttävä ja mainio, että uskon että monen ikäiset löytävät siitä jotain minkä vuoksi katsoa.
- SIMPSONS-FANIIIIIIIIII!!!!!!
Noh Ei TOD Oo Lapsellista!!!!!!!
Kaikkihan Voi Kattoa Mitä Haluaa!
Lukemisellakaan Ei ole Mitään Väliäää!!
Miekin Luen AKU-ANKKAA!!!! Katon Myös SIMPSONEITTA!!!
- itsekin 20wee
Katson Simpsonit aina kun mahdollista.Aku Ankkaakin tykkään lukea.Eivät ne ole vain lasten juttuja,niistähän pitävät kaikenikäiset aina mummuihin ja vaareihin asti!:)
- olisi varmaan...
mustalammas, jos ei lukisi Aku Ankkoja ja katsisi Simpsoneita. Oon 25.
- stupido..?
No kiva kuulla etten oo ainut..=D
- 4545454
Simpsonit ei kyl oo mikää lasten ohjelma mut Aku Ankka on kyl nii lapsellinen et lolololol
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1682847
- 2022135
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.592121- 711786
- 941684
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91571- 841288
- 811100
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2061070- 951059