Olen lopen kyllästynyt Elisaan ja sanoinkin sopimukseni irti. Joka kerta laskut väärin kirjoitettu ja niiden oikaiseminen vasta työlästä onkin. Ennen niin luotettava HPY muuttui kuin taikaiskusta paskakasaksi kun siitä tehtiin OYj.
elisaan kyllästynyt
Entinen asiakas
6289
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Taas joku piruparka,joka ei ole tajunnut katsoa noita aikaisempia aloituksia ja huomata:"Ahaa,tuolla keskustellaankin jo Elisan boikotoinnista!Menenpä sinne kertomaan oman kantani." Kaikki hyvät aloitukset katoavat näiden turhien aloitusten takia tuonne kakkossivulle,elikkä lähes tietämättömiin.
Mutta kun ei vain älytä.Kun on lusikalla annettu,ei voi kauhalla vaatia!
ihmisten aloituksia. Onko joku antanut sinulle jonkinlaisen palstapoliisin tittelin? Työnnä pääsi perseeseen runkkari. Olet joko teollisuusvartija tai tiepalvelumies, muuten ei järjenjuoksusi tule selittyneeksi. Painu vittuun täältä Suomi 24,stä.
Hyi,tuhma poika!Ei saa puhua noin rumasti aikuisille!Otapa nyt pikku-Sepi iltalääkkeesi kuin kiltti poju ainakin ja mene takaisin peiton alle,niin mami lukee pikkumiehelle jonkun kivan sadun!Eiks niin?
Tv.mami
puhut mutta ehkä hiukan asiallisempaa sävyyn toivoisin..turhia alotuksia on liikaa samoja aiheita moneen ketaan mutta kai immeiset pelkää että ei saa asiaansa kuuluviin kun aloitukset on monta sivua takanapäin..
..myöskin eli boikotoin minäkin 1.5 vuoteen ei ollut elisan adsl ja kuukauteen en ole soittanut elisan puheluita vaan keskitin muualle ja olen tyytyväinen soneralainen!
Pakko olla provo