Tehyläisille täältä työtä !

Irtisanoutuville tehyläisille tarjolla hyvä työnantaja joka on erityisesti Filatovin ja Heinäluoman sillä se on valtion yritys joka on nimennomaan perustettu Filatovin ja Heinäluoman siunaksella.

helppo ja nopea ratkaisu irtisanoutuvalle tehyläiselle.

http://62.73.48.58/hv/
1132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kohta ja filatov ja heinäluoma sen kun virnuilee kun itse perustamayhtiö saa hirmuisesti uusia asiakkaita jos on uskominen tehyn ilmoittamaan 12 000.
Tienaahan siinä myös valtio kun nappaa osuutensa niin työnantajalta kuin tekijältä ja vielä välittäjänä melkoisen osan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Töitä tarjolla kaikille kirjoitti:

Irtisanoutuville tehyläisille tarjolla hyvä työnantaja joka on erityisesti Filatovin ja Heinäluoman sillä se on valtion yritys joka on nimennomaan perustettu Filatovin ja Heinäluoman siunaksella.

helppo ja nopea ratkaisu irtisanoutuvalle tehyläiselle.

http://62.73.48.58/hv/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu