Ei kiitos enää tätä Jani pakkopullaa, eikö millään ole enää rajoja!!
Maailmassa muitakin ihmisiä
Vaihtakaa puheenaihetta...aikuisten oikeesti
Boring
3
222
Vastaukset
- lopettakaa
Metsäperästä puhuminen jo!!antakaa tilaa muillekkin kilpailijoille! ihmetyttää että yksi henkilö voi saada tälläisen "kohun" täällä ja nelosen palstoilla! mun mielipide on asiasta et laulaa tosi hyvin vaikka en oopperaa ymmärräkkään, toinen mielipide on että pitää olla jo kyky siinäkin mielessä et voi nostattaa ihmisissä tälläisen reaktioin suuntaan tai toiseen mutta LOPETTAKAA JO!
- vaan pitää vaan
olla väärässä paikassa väärään aikaan niin reaktiota piisaa:)
- se onkin
vaan pitää vaan kirjoitti:
olla väärässä paikassa väärään aikaan niin reaktiota piisaa:)
Kuten esim. Potts teki, niinhän se onkin!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas2151459- 961286
Ikävöin sua
Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan41108Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?
Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle171086Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?
Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?9938Minä täällä vaan
Ukko jota oot joutunu joskus sietämään työnpuolesta. Toivottelen kauniita unia💛86910Jos haluat jatkaa tutustumista
Pyydä mut suoraan kunnon treffeille. En lähde mihinkään epämääräiseen viestittelyyn enää.61862- 32850
Oho! Esko Eerikäinen joutuu palaamaan "kalakukkokaupunkiin" - Tämä syy ei jätä kylmäksi!
Esko Eerikäinen on kyllä monessa mukana ja uskaltaa heittäytyä. Hatun nosto siitä! Eerikäinen palasi “kalakukkokaupunkii45780T, miten mun pitäis toimia
Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest37778