äänestäkää peik kapteeniksi! se on tosi hauska tyyppi ja huomasin juuri että se keräileen Lord of the rings aiheisia juttuja ja kuuntelee nighwishiä ! äänestäkää peik! muuten peik tippuu jos sitä ei äänestetä nyt!
jos te äänestätte heikin ni se ottaa loppunelikkoon varmasti sen wannabe papin ja tiputtaa pekun. :'(
jos te äänestätte heikin ni se ottaa loppunelikkoon varmasti sen wannabe papin ja tiputtaa pekun. :'(
Vastaukset 8
Vanhimmat
Mä äänestän Heikkiä!! Oon jo äänestäny. Ja äänestäkää tekin!!! Ei se välttämättä Markoo ota finaaliin! HHHHEEEIIIKKIIIII KAPUX!! Vai haluisko joku tosiaan ett Heikki tippuis..? EEIIII!!!
HHHEEIIIKKIII RULLLEZ!!
eiii! heikki ottaa markon mukaansa koska se just haukku peikin lyttyyn siinä puhelinkeskustelussa. :'(
se heikki on julma! :'(
eikö se ollut vaan leikkiä se puhelinkeskustelu??
eihän peik oo puhunu mitään pahaa heikistä?
eikä siinä edes sanottu puhuko se heikistä markosta vai tytöistä? vai?
Peikhän on tässä haukkunu heikkiä ja heikki varmaan kuuli siitä puhelimessa ja ihan oikeutetusti sillon tiputtais sen jos valitaan kapuksi. Peik on haukkunut myös Chin ja Markon aiemmin... Sais luvan tippua jo.
ja mitähän pahaa peik on sanonu muka heikistä, chistä ja markosta?
Kännykkä-äänestys on tosi typerä äänestäjän kannalta. Maikkari rahastaa 3 mummoo joka soitosta. Ennen oli ilmainen nettiäänestys ja äänimäärät suuria, jolloin pienen porukan äänien junttaus ei ollut mahdollista. Nyt pääsee kapteeniksi se, jonka tuttavat onnistuu masinoimaan maksavia kavereita ja sukulaisia soittamaan. Minä en ainakaan pistä senttikään Maikkarille.
ja varmaan rauliin vittuuntuneet armeijan pikkupojat äänestää sitä, että saavat muutkin kokea samaa rääkkiä ;) ja että pysyis rauli poissa mahdollisimman kauan armeijan leivistä ;)
mistä muuten asiasta viidenteen tulee tuo sanonta euroisa että, kolme mummoo?
Vastaan kun joku vaivautuu kysymää, vaikka kaikkihan sen tietää että 1 € on 6 mummorahaa.