kivaa on syödä nyt juustomakkarakurkku voileipää ja ehkä aloitan kettuilemisen tälle palstalle uskaltavien uskovaisten kanssa.
Än, yy, tee nyt:-)
Än, yy, tee nyt:-)
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Minullapa oli ällän paperit ja keskiarvo melkein kymppi. Lisäksi kirjoitan virheetöntä suomea. Sinä taas olet heikkolahjainen, vähä-älyinen luuseri. Opettelisit kirjoittamaan, ennen kuin tulet tälle palstalle. Taitaa olla liikaa vaadittu kaltaiseltasi älykääpiöltä. Ja mitä pahaa se juustomakkarakurkku on sinulle tehnyt?
ja mitä L vaikuttaa älykkyyteen? kerrohan "älykäs" kaveri kun olet ja L:kin kirjoittanut että miten saan MS:n langattoman näppiksen ajurikoodiin paikattua näppäindata virheet joita ko. näppis tuottaa aikaajoin täysin satunnaisesti ja kaikilla näppäimillä?
niin.. siis Microsoftilta kerrotaan että näppäimistössä EI ole mitään vikaa joten sen täytyy silloin olla mahdollista. onhan sielläkin niitä ällän kirjoittaneita paavoja töissä kasapäin.
niin ja sitten tietysti vielä se että kyseisen kooditoteutuksen voisit tarjota vielä *nix yhteensopivana. odottelen...
Etkö sinä vähä-älyinen, lahjaton ääliö ymmärrä, että mitään microsoftia ei ole olemassa? Se on satua, sairaan mielikuvituksen tuotetta, johon vain kaltaisesi laumasieluiset nörttihihhulit uskovat. Minä uskon vain siihen, mitä näen. Eipä ole bill gates ilmestynyt minulle ja osoittanut olevansa todellinen. Esitäpä yksikin tieteellinen todiste siitä, että microsoft on olemassa, niin sitten voimme keskustella.
kannattaa jahkata näitä aateismin asioita, niitä on pyöritelty jo ties kuinka kauan ja aina samassa pisteessä ollaan. Ateisti on ateisti, vaikka voissa paistaisi. Ja uskova on uskova, vaikka pää leikattaisiin pois, onhan niistä kuultu.
Täytyy kylläkin ateistin olla sokea ja ymmärtämätön, kun LUULEE kaiken näkyvän olevan sattumaa, tai poksauksen seurausta.
Kuin tuollainen peräkylän hihhuli joka luulee vuoteen vaihtamattomista kalsareistaan kuuluvaa poksausta jumalan ääneksi?
ns. alkurajähdystä tuolla poksauksella! ;)
Sitä luullaan, että sellainen on joskus ollut.
Enkä ole peräkylältä, enkä Helsingin sivukylästä! Helsinki on kaikesta sivussa, aivan Suomen laidalla, kuka siellä viitsii asua. Olen keskeltä Suomea, pituussuunnasta katsottuna.
Kuka tässä on helsingistä mitään puhunut?
SINÄ!
Se ettet ymmärrä nk alkuräjähdysteoriaa ei ole mikään häpeä.
Se että yrität paikata puutteellisen tietosi hokkuspokkushuuhaalla ja väität sitä tiedoksi on!
Nimittäin sinun(ja uskonlahkosi) häpeä!
kettuilemaan kaikille saakelin uskovaisille jotka edes tänne uskaltaa nokkansa tunkea. Ja kaikki te paskiaiset, varautukaa juoksemaan karkuun..!!
No, kettuile nyt. Kettuile, kettuile! En tosin usko, että kaltaisesi kirjoitustaidoton älykääpiö kykenee kovinkaan kiusalliseen kettuiluun... *sitoo piikkareiden nauhat ja valmistautuu juoksuun*