Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kylpylähotellien henklökunta ojentaa pyyhkeen

Kylpylähotellien henklökunta ojentaa pyyhkeen alastomille.
http://iltasanomat.fi/uutiset/ulkomaat/uutinen.asp?id=1448647
11588
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mistä sait päähäsi että toi olisi kylpylähotelli?????????. kerro ihmeessä tuosta jutusta ei ainakaan mistään voi päätellä että kyseessä olisi kylpylähotelli,ellet sitten vetänyt noista pyyhkeistä johtopäätöstä.vinkki ihan norm.hotelleissakin on pyyhkeitä. mutta toi olikin ilmeisesti tarkoitettu provoksi jotta voimme taas aloittaa uuden ketjun aiheesta pyyhe. hoh hoijaaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


alastomille kirjoitti:

Kylpylähotellien henklökunta ojentaa pyyhkeen alastomille.
http://iltasanomat.fi/uutiset/ulkomaat/uutinen.asp?id=1448647

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu