Mistä löydän?!?

kateissa on suomipop:in aamulypsyn päiväkirja osuuden lorun/laulun sanat??? se "tsuida tsuida osaat sä uida pysytsä pinnalle" jne.
2418
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

http://www.diktaattori.fi/ ja sieltä el radio! en ole varma löytyykö, mutta kyllä siellä jaajoa ja annia on!

Äänestä
  • tsuida duida, osaat sä uida, pysytsä pinnalla ilman korkkiliivejä? Faija dokaa, mutsi mokaa vaari vääriänsä sääriänsä valittaa, siinä koko kännisen perhe! ( saatta olla että jotakin unohti välistä!) Myös juttuja tuolla! http://www.suomenpuheradio.fi/

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tweetys kirjoitti:

kateissa on suomipop:in aamulypsyn päiväkirja osuuden lorun/laulun sanat??? se "tsuida tsuida osaat sä uida pysytsä pinnalle" jne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu