Teinkö suuren rikoksen????

Ajoin huolimattomasti moottoritiellä VOLVON OHI , voi,voi kun kaduttaa näin jälkeen päin,vauhtini oli kylläkin 230 km/tunnissa,tausta peilistä kurkattuani näin että siellähänse volvo olikin konepelti pystyssä,jotenka se latisti minun vauhdin hurmaani.
2724
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sinä saatanako se olit, piti kaivaa takalodjusta kaasunaamari
kun sen ohiajon jälkeen ei nähnyt mitään muuta kuin sinistä savua.
jaa että venäläinen sinappikaasukone se sitten olikin......latukka perskules

Äänestä

Voi voi kun tuli väärinkäsitys,koitin huitoa ja pysäyttää,kysyäkseni miten saa kakkosvaihteelta isommalle,kun et pysähtynyt neuvomaan,koitin itse alkaa etsiä,vauhti oli kylläkin 85(Ladan asteikolla 230, nopeusmittari(väpätti) 120 lämpömittari 110 astetta)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lada kaveri kirjoitti:

Ajoin huolimattomasti moottoritiellä VOLVON OHI , voi,voi kun kaduttaa näin jälkeen päin,vauhtini oli kylläkin 230 km/tunnissa,tausta peilistä kurkattuani näin että siellähänse volvo olikin konepelti pystyssä,jotenka se latisti minun vauhdin hurmaani.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu