TUEV-raport ja ADAC 2003 raport

1339
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ovat niitä joiden moottorit poksahtelevat tuontuosta Saksan moottoriteillä.
Tarkista asia vaikka Mobilesta, havaitset että siellä on moottorivaurioisista autoista eniten myynnissä juuri Japanilaisia.

Lisäksi ei ole mitenkään kummallista että näissä pärjäävät "pikkurääpäleet" ja Sportit, niin vähän niillä vuosittain ajetaan kilometrejä.

Toisaalta,......missä on Celica??? Missä on Supra???

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Japsi kirjoitti:

http://www.toyota.fi/Ajankohtaista/Uutiset/yaris_tuv_report.html

http://www.toyota.fi/Ajankohtaista/Uutiset/adac.html


Ei se Mersukaan kauas jää.Huonoahan ei kannata ostaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu