Paras ilemesta Lohjalla?

Ollaan huomenna (3.11) tulossa bilettää Lohjalle. Minne kandeis mennä?
4836
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

...

Äänestä
  • Oon muuttanut joitakin vuosia sitten Lohjalta pois, mutta paras (ja ainoa) bilemesta lienee lauantai-iltana edelleen Sokoksen korttelissa oleva Lohi. Teinimeininkiä löytynee sitten Möljästä keskusaukiolta, jos sellasta hakee... Näin ainakin moni Lohjalla edelleen asuvista kavereistani kertoo.

    Äänestä

...keskelle ja 50 metrin syvyyteen. Ota varmuudeksi ankkuri mukaan.

Äänestä

Lauantaisin porukkaa taitaa löytyä ainoastaan Lohesta ja Möljästä, mikä ei siis välttämättä ole hyvä asia. Kaikki teinarit bilettävät Möljässä ja hieman vanhemmat Lohessa, molemmat mestat ovat tupaten täynnä eikä niissä pysty liikkumaan/hengittämään/tilaamaan juotavaa. Itse eksyin edellisellä Lohjan reissullani No Lifeen eli Night Lifeen, kyseessä oli lauantai ja ainakin silloin paikka oli tyhjä muutamaa teiniä lukuunottamatta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bindet kirjoitti:

Ollaan huomenna (3.11) tulossa bilettää Lohjalle. Minne kandeis mennä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu