NE OVAT IHMISEN LUOMAN TEKNOLOGIAN AIKAANSAANNOKSIA.
MIKSI MUUTEN SUOMI ON PUMPATTU TÄYTEEN KÄNNYKKÄ-TUKIASEMIA JA VÄKISINAJETTU DIGITV-AIKAAN? ED. MOLEMMAT LÄHETTÄVÄT JATKUVASTI PULLSSIMAISIA SÄHKÖMAGNEETTISTA VAIHTOVIRTAVÄRÄHTELYÄ. NÄMÄ AALLOT VÄRÄHTELEVÄT MELKEIN SAMALLA TAAJUUDELLA(tai ne saadaan muokattua) KUIN AIVOAALLOT!
ONKO SUOMI VALITTU JOKSIKIN KOEMAAKSI AJATUSTEN MUOKKAAMISESSA?
"ÄLKÄÄ EKSYKÖ"
MIKSI MUUTEN SUOMI ON PUMPATTU TÄYTEEN KÄNNYKKÄ-TUKIASEMIA JA VÄKISINAJETTU DIGITV-AIKAAN? ED. MOLEMMAT LÄHETTÄVÄT JATKUVASTI PULLSSIMAISIA SÄHKÖMAGNEETTISTA VAIHTOVIRTAVÄRÄHTELYÄ. NÄMÄ AALLOT VÄRÄHTELEVÄT MELKEIN SAMALLA TAAJUUDELLA(tai ne saadaan muokattua) KUIN AIVOAALLOT!
ONKO SUOMI VALITTU JOKSIKIN KOEMAAKSI AJATUSTEN MUOKKAAMISESSA?
"ÄLKÄÄ EKSYKÖ"
Vastaukset 9
Vanhimmat
kuitenkin käyttää tietokonetta, tuota joka kodin täysin digitaalista ihmelaitetta...? Ja taas: Suomi ei ollut ensimmäisenä yhdessäkään mainitsemassasi asiassa. Ja selvitähän mikä on digin suhde vaihtovirtaan... Se tuntuu olevan sinulla kokolailla hukassa.
Joko teit foliohatun?
esim pulssimaisella vaihtovirralla 90 hz sekunnissa. Sama koskee gsm puhelimia digitvtä ymym.
Foliohattu? Oootko joku salkkis! Toivottavasti myös uskossa, se on tärkeintä.
Mutta foliohattu auttaa kaikenlaisen sähkömagneettisen säteilyn torjumisessa. Otat ihan normaalia talousfoliota ja muotoilet siitä mieleisesi päähineen ja a vot: Ajatuksiasi ei enää lueta tai ohjailla :) Sitä sinun on pidettävä päässäsi yötäpäivää, myös kauppa- yms reissuilla. Noista taajuuksista olet kyllä pihalla kuin toissavuotinen lumiukko, ikävä kyllä. Matkapuhelimet toimivat Suomessa käytetystä tekniikasta riippuen monikymmenkertaisilla taajuuksilla, kuin tuo mainitsemasi 90 Hz. Mutta foliohattu auttaa :)
Ja mikä on salkkis?
Tuo teknologia on nikola teslan kehittämää, maailmanlaajuisen illuminates järjestön varastamaa, joka suunnittelee new world order tavoitettaan, jonka päämääränä on syrjäyttää ihminen. Olen nähnyt laitteita käytettävän ja ollut paikanpäällä kun laitteita on käytetty. Laitteet ovat telepaattisen ihmisrodun kehittämiä laitteita, laitteet ovat solutettu ihmisten keskuuteen huomaamattomasti.
Olen jopa nähnyt TV lähetyksiä näiltä telepaattisilta ihmisiltä. TV ja radio vielä tänäkin päivänä sisältää tesla teknologiaa käämien muodossa.
Nämä telepaattiset ihmiset sieppasivat minut keskieuroopasta tekaistuihin kaupunkeihinsa, joihin kuljettiin maanalaisilla joiden nopeutta kykeni säätelemään ajatuksellaan, pysäyttämään ja aukaisemaan ovet ajatuksellaan.
Tuo alue on ollut viimmeaikoina otsikoissa.
http://www.digitoday.fi/tiede-ja-teknologia/2007/10/30/Sisiliassa+ep%E4ill%E4%E4n+muukalaisia+k%E4nnykk%E4paloista/200727089/66?rss=6
"Nikola Tesla halusi antaa keksintönsä ihmiskunnalle lentävästä lautasesta, sääaseesta, ja aikoi paljastaa ne Geneven sopimuksen yhteydessä toisen maailmansodan lopettamiseksi."
Koko tarina muistutti tätä kirjoitusta.
http://www.creighton.edu/CollaborativeMinistry/r-20-matthew.html
Kuvaillut kaupungit muistuttivat kohtaa
"Finally, the devil took Jesus up on a very high mountain and showed him all the kingdoms on earth and their power. The devil said to him, "I will give all this to you, if you will bow down and worship me."
sana moneen salattuun asiaan. Alienit saatanan jälkeläiset käyttävät tätä teknologiaa esim UFOjen sähköisessä ANTIGRAVITAATIOTEKNIIKASSA. Alienit eivät pidä siitä että ihmiset "sorkkivat" tätä tekniikkaa, koska se on todella AVAIN tulevaisuuden teknologioihin.
Teslalla oli valokuvamuisti, joten ilmeisesti hänelle "syötettiin" aivoihin kaavat joista hänen yli tuhat patenttia 1800-luvun lopulta lähtien(kuoliko Tesla 1943?) joista ei vielä ääneen ja julkisesti puhuta. Lisäksi Nikola Tesla kuului teosofiseen seuraan, joten okkultismin kautta alienit ovat päässeet helposti murtautumaan Teslan mieleen syöttämään salattua know-hauta.
Mutta näistä asioistahan ei ääneen puhuta, eikä saisi. muuten illutkin hermostuu puhumattakaan sadoista muista järjestöistä jotka ajavat uuämjiitä, jossa Jeesus on vain yksi profeetoista muiden "valaistuneiden" seassa.
Ajankohdista on mielestäni turha puhua, mutta se on varma että KOHTA JEESUS TULEE AMEN! Ei rakas taivaallinen Isämme katso enää kauan suopein silmin tätä jumalatonta menoa. Ja kaikki kunnia ja kiitos siitä Isälle ja karitsalle!
jotain outoa on, mutta en usko digiboxi nämä lähetysaallot vaikuttavat mieleemme kun ovat digitaalisia lähetyksiä.
Aika hämmästyttävää kun Tesla kuului teosofiseen seuraan kuten Thomas Edison. Varmasti jotain vaikutusta on.
Minulle tuli mieleeni Lutherin sanat perkele on Jumalan perkele eli Jumala antaa tapahtua jotain. Kyllä sähkövalot on hyviä keksintöjä vai eikö?!
Mikäli yrittää ymmärtää jonkin asian kautta on jo johdateltavissa ja mikäli jokin minkä kautte pyritte ymmärtämään on joku josta on kirjoituksia olette jo manipuloistavissa. Usko täytyy ulottua vieläkin kauemmaksi ollakseen ja tuossakin vasta kuvainnollisesti usko.
Pelkää elämää mikäli pelkää jotakin järjestöä tai järjestäytynyttä rikollisuutta. Tuo asia ei ole edes valtion takaisiin asioihin rajoittuva. Annan tuossa pienen kuvan keitä on takana. Tuon asian takana olevat ovat sekä fyysisessä että materiaalitasojen välitila muodossa.
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=1000000000000003&conference=4500000000001147&posting=22000000030395893
Lukekaa illuminatit seuraavasti,
"Itse asiassa, monien illuminaattien lasten suhteen, he luovat rikki repimistä jo kohdussa ja ovat jopa yrittäneet opettaa syntymättömälle lapselle Kristusta nopeuttaakseen prosessia jossa yritetään saada lapsi tuntemaan että Jumala on hyljännyt hänet, sekä kokemaan synkkää yhteyttä Saatanaan. Traumaan perustuva mielenhallinta pohjautuu pelkoon."
Lähetykset ovat olleet digiboksin kanssa, kuitenkin häiveväreillä, eli lähetyksen lopussa aina värijättö. Ei varmaankaan lähetystekniikalla ole vaikutusta minkälaisia vaikutuksia lähetyksillä on aivojen ja alitajunnan kautta syvimpään olemukseen eli tietoisuuteen.
"Tesla had worked for Edison but was undervalued (for example, when Edison first learned of Tesla's idea of alternating-current power transmission, he dismissed it: "[Tesla's] ideas are splendid, but they are utterly impractical. Bad feelings were exacerbated because Tesla had been cheated by Edison of promised compensation for his work. Edison would later come to regret that he had not listened to Tesla and utilized alternating current."
Mikäli näistä asioista ei puhu niin ei kyllä uskokkaan mihinkään. Itsellä on ollut aina jonkilainen visuaalinen muisti. Nimi tai numeromuistia ei ollenkaan. Tesla ymmärsi ainakin eläinten kieltä tiedän koska itsekkin ymmärrän eläinten kieltä. Tuosta syystä teslalla oli kuuleman mukaan taipumusta pitää lintuja ulottuvillaan.
"When Nicola Tesla claimed that he was in contact with some races of Extra-Terrestrials, the government asked if it were possible to meet with the Aliens."
Sähkövalo nykyisessä muodossaan on roskaa. Vanhanajan lamppu saattoi kestää kymmeniä vuosia.
"If you used only 4-watt bulbs to light your home, and you had a dedicated power supply, your lamps might last a hundred years, too."
Teslan lamput paloivat ilman verkkovirtaa. Harvinaisia värikuvia.
http://www.frank.germano.com/tunguska.htm
Tämäkin salattua tietoa. Jokainen tietää nämä pelilähetykset ja yölähetykset television kautta. Melkein pääsääntöisesti jokainen juontaja nuossa lähetyksissä on tässä suuressa salausleikissä mukana.
Pariin kertaan herättivät aamuyöstä kun olin jättänyt television auki ja pelleilivät ajatusten lukemisella ja ajatusten vuorovaikutuksella lukien jokaisen ajatukseni eikä tuossa kaikki vaan toistelivat sanojani mitä olin illalla ääneen toistellus ja kertoivat kuinka joka yö herätetään tasan klo 3.00 ja tuotahan ovat yrittäneetkin tehdä.
Kerran eräs juontaja sai raivarin kun katsoin kanavaa missä kisa oli meneillään ja oli jättää koko juonnon. Aina häiriintyvät kun katson ohelmia ja menevät sanoissaa sekaisin tai alkavat hikoilla koska tunnistan tuon telepaattisen soluttautuja ihmisryhmän.
Unohdin lukeneeni Edisonin saaneen myös teknologiansa alieneilta. Ja totuus on se, että Edison varasti sähkövalon keksimisen Nikola Teslalta- en muista tarkalleen mutta noin puolen vuoden sisällä Teslan kerrottua Edisonille sähkön keksimisestä, Edison julkisti sähkövalon ja sähkön keksimisen omissa nimissään.
Eli - Kunnia sähkövalon keksimisestä kuuluu Nikola Teslalle! Edison keksi omiin nimiinsä vain joitakin merkittäviä pienempiä patentoitavia.
Syy miksi Nikola Tesla on poistettu historiankirjoista johtuu siitä että hänen keksintönsä ovat tänäkin päivänä niin tulenarkaa tavaraa, että uuämjii ei pääsisi lavastamaan esim AK:n ilmestymistä, jos HAARP-teknologia julkistettaisiin kokonaisuudessaan.