River-seurakunta ja ateismi

tuota,tuli tässä mieleeni,että näillä kahdella asialla ei ole mitään tekemistä keskenään:)
5338
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

river-seurakunta? No ei sillä ainakaan minun kanssani ole mitään tekemistä, kun en ole siitä koskaan kuullutkaan. Tässä vaan ihan tyytyväisenä ateistina naputtelen konetta.

Äänestä
  • näillä palstoilla muutama päivä sitten.Oli linkkikin.Kunhan ei olisi ollut jossain täällä krisseli-vastaan ateisti.Mutta ei se taida ketään enää kiinnostaa:(

    Äänestä

  • www.vapaus.fi Jarkon alhaalla ja monen , monen muun :)

    Äänestä

  • Lapislazuli kirjoitti:

    näillä palstoilla muutama päivä sitten.Oli linkkikin.Kunhan ei olisi ollut jossain täällä krisseli-vastaan ateisti.Mutta ei se taida ketään enää kiinnostaa:(

    osaa www.river.fi

    Äänestä

  • kertomuksia kirjoitti:

    www.vapaus.fi Jarkon alhaalla ja monen , monen muun :)

    Onko se helskutin seurakunta piilottanut sivunsa:)

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Lapislazuli kirjoitti:

tuota,tuli tässä mieleeni,että näillä kahdella asialla ei ole mitään tekemistä keskenään:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu