LP:n ajoetäisyyskampanja ja talvinopeudet

3335
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Poliisi toimi ihan oikein ja inhimillisesti, kun antoi autoilijan mennä. Liian aikaiset talvinopeudet saa aikaan vaan sen ettei niitä kunnioiteta. Lisäksi valtakunnan pääväyliä ei saisi rajoitaan liiaksi asti, kuten es. 8-tie 80km/h Turku-Oulu tai nelostie joka kans pääosin 80. Järjetöntä. Porojen keskellä saa sitten ajaa satasta.

Äänestä

mitä yrität viestilläsi sanoa?

Äänestä
  • ...että minulla on paha olla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kizza kirjoitti:

http://keskustelu.mtv3.fi/keskustelu/thread.jspa?messageID=6880373

http://www.tuulilasi.fi/valokeila/?subarea=uutiset&article=115369

Ja sitten lopuksi:
http://www.paljastin.info/muuta/LPvalvoo.wmv

Jep jep.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu