Vihdoin sain delegoitua rutiinityön pois kontoltani sen jälkeen kun sen omaehtoisesti itselleni otin yli vuosi sitten syystä että kukaan ei kauhukseni sitä hoitanut. Tämä tehtävä alkoi vaatia enemmän ja enemmän aikaani enkä kyennyt hoitamaan niitä tehtäviä, joita olisi pitänyt. Tuo tehtävä oli pelkkää tietokoneella näpytystä, jonka jokainen olisi pystynyt tekemään, mutta minun varsinaista tehtävää ei kukaan yrityksessämme pystyisi hoitamaan. Yrityksen johtoa ei tuntunut asia kiinnostavan, mutta toista kautta sain asian junailtua kohtuullisen mallikkaasti. Nyt tuo jobi on pois päivärutiineistani ja voin taas vihdoin keskittyä varsinaiseen (mielenkiintoiseen) työhöni. Jes! Homma skulaa kybällä! :)
Loistava viikko
jhsn
0
427
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121431
Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881287Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1341028- 68964
- 39887
- 71863
- 97857
- 75836
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.53807Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun
Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että39764