Clinton on NWO:n leivissä

Cathy O´ Brien kertoo mielenhallinnasta ja siitä, kuinka NWO päätti asettaa Clintonin Valkoiseen taloon:
http://www.youtube.com/watch?v=eXo5ea2hRFE
4345
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

tuhlasit taas tuntitolkulla elämästäsi katselemalla Youtuben huuhaa-videoita, löysit sieltä mielisairaasta mielestäsi jonkun mukamas mielenkiintoisen, ja postasit sen tälle maailman idioottimaisimpien retardien huuhaa-palstalle.

Hommaisit itsellesi tyttö-/poikaystävän eli elämän, ja lopettaisit täysin turhan ja hyödyttömän hörhöilysi!

Äänestä
  • Mikäs sinä olet kommentoimaan muiden ajan käyttöä? Itsehän vietät kaiken aikasi tällä palstalla joka on vielä sanojesi mukaan "idioottimaisimpien retardien huuhaa-palsta". Tällä pahimmalla vammaispalstalla sinä vaahtoat joka päivä ja kommentoit jokaiseen viestiin vähintään kerran ja useimpiin viesteihin kommentoit useasti yrittäen antaa kuvan, että kaltaisia orjia olisi enemmänkin.

    Mitä se kertoo sinusta että olet kaiken aikasi huuhaa-palstalla? Ettet vain olisi huuhaa-mies?

    Äänestä

  • !!!! kirjoitti:

    Mikäs sinä olet kommentoimaan muiden ajan käyttöä? Itsehän vietät kaiken aikasi tällä palstalla joka on vielä sanojesi mukaan "idioottimaisimpien retardien huuhaa-palsta". Tällä pahimmalla vammaispalstalla sinä vaahtoat joka päivä ja kommentoit jokaiseen viestiin vähintään kerran ja useimpiin viesteihin kommentoit useasti yrittäen antaa kuvan, että kaltaisia orjia olisi enemmänkin.

    Mitä se kertoo sinusta että olet kaiken aikasi huuhaa-palstalla? Ettet vain olisi huuhaa-mies?

    Täällä tosiaan saattaa olla vain tuo yksi vauhkopää kommentoimassa ja haukkumassa muiden asiallista kirjoittelua.

    Äänestä

  • skitso kirjoitti:

    Täällä tosiaan saattaa olla vain tuo yksi vauhkopää kommentoimassa ja haukkumassa muiden asiallista kirjoittelua.

    Heh heh. Mistä lähtien tämän palstan idiootit ovat muka pystyneet asialliseen kirjoitteluun? Kaikki hörhöilythän ovat kuin suoraan jostain mielisairaalan xyz potilaiden huuruisista päiväkirjoista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


New_World_Order kirjoitti:

Cathy O´ Brien kertoo mielenhallinnasta ja siitä, kuinka NWO päätti asettaa Clintonin Valkoiseen taloon:
http://www.youtube.com/watch?v=eXo5ea2hRFE

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu