TEHY:n johtaja sen kun

LÄskiä tulee lisää tätä hän jauhaa jopa lehdissä.
6313
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat
  • kuin johtajansa .

    Äänestä

  • niin ' kirjoitti:

    kuin johtajansa .

    Irtsanonnejien saada jotain hoitoa ,koska raha ei ratkaise tätä sairautta ,lihoamista ?
    Onko potilaitten ja Tehyn irtsanojien lääkitykset menneet sekaisin .

    Äänestä

oloisia ja näköisiä, koska ruuasta ei ole koskaan ollut puutetta.

Mutta kokoomuslainen ay-johtajana on todella "outo lintu".

Äänestä

...ja siitä kuinka on ollut paha mieli kun läskitellään.

Varsin ajankohtainen aihe hänelle...ilmeisesti.

Ketä kiinnostaa muiden läskit!

Äänestä

Pidettäiskö kuitenkin ulkomuotoseikat erillään tästä asiasta. Henkilökohtaiset asiat ja työtaistelut pidettäneen erillään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lihoo lihomistaan kirjoitti:

LÄskiä tulee lisää tätä hän jauhaa jopa lehdissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu