Vittu kun olen niin köyhä eikä ole kunnon autoa varaa ostaa. no eipä hätää menen Saksasta hakemaan ISON auton ja sitten on komeeeta ahjaa kummenen vuotta vanhalla ruoskitulla paskalla siirtokilvillä ja elvistellä kun KYLLÄ on HYVIN VARUSTELTU ja on ISO MOOTTORI ja on niin VÄHÄNAJETTU.
Vittu kun olisi rahaa ostaisin auton kotimaasta mutta kun olen niin KÖYHÄ!!!
Vittu kun olisi rahaa ostaisin auton kotimaasta mutta kun olen niin KÖYHÄ!!!
Vastaukset 12
Vanhimmat
Köyhän ei kannata ostaa halpaa suomesta.
miten sitä köyhä voisi hakea saksasta auton kun autoon liikenevät varat menee jo menolippuun saati sitten autonostoon natseilta.
ON se vaan tyhmää maksaa liikaa...
Nimenomaan KÖYHÄNÄ loppuikänsä pysyvä haluaa kaiken helpolla, makso mitä makso -vaikka auton suomesta..
Jos kaikki maailman raha jaetaan tänään tasan, niin huomenna on jo kerjäläisiä ja toisille taas raha tuppaa kasaantumaan..
...ruoskittua paskaa
http://www.angelfire.com/mt/bmw730ia/tohtori.htm
Ajele sillä "uudella" Corollalla vaan, taidan tietää kumpi paalataan ekaks.
Saatanan peelo. Kas kun et ole useampaa popuppia saanut saitillesi.
Voi rakas, joko on ruostetta helmassa?
HAE HYVÄ MIES COCACOLA COMPPANY LIMONAATIA.
JA JUO NII ET NAPA RUSKAA
NII HELPOTTAA SUAKI.
Nyt ei ole kysymys köyhyydestä vaan tyhmyydestä. Taisi kaveri puhua niin totta kuin pystyi?
Näinhän se vähän menee. Kertoisiko joku
tarinoita, miten itäblokin (Soomi) poikaa
kusetetaan Saksan markkinoilla, eipä taida
tulli olla se ainut Musta Pekka.
Ostin BMW:n. Sanottiin että on siistissä kunnossa, mutta kun näin auton niin oli kuollut paarma puskurissa. Selvä kolariauto. Mittaria oli selvästi ruuvattu, sanoivat muka että ajettu 200 000, mutta takapenkin verhoilun kahvitahran perusteella laskin että kyllä sillä vähintään 2 000 000 kilsaa on mennyt. Maalipinnan vaalenemisesta takalokarin alareunassa sai selville että sitä on selvästikin käytetty kebabgrillin jäteautona viimeiset 5 vuotta.
No, siitä kimpaantuneena menin välittäjän puheille, vedin sitä turpaan ja lähetin saksaan alkuperäiselle myyjälle kirjeessä tappouhkauksia. Se muka vastasi että voihan sen kaupan perua, mutta en minä niitä hulluja nahkahousuturkkilaisnatseja usko. Olis tullut puukkoa kylkeen jos olisin mennyt palauttamaan. kyllä se on niin.
No, minä menin ja ajoin bemarin suohon ja hain rahoituksella Corollan. Nyt ei enää tunnu otsassa kireältä ja kaikki mitä mieleen juolahtaa menee takuuseen.
Toyota is Best car in the wolrd.
mitä tilaa. Näyttää "köyhäkin" saaneen hengenköyhyyden heimolaisia liikkeelle.