Tehyn työtaistelu

Jaanaa tehyn puheenjohtaajaa esittää Jouko Ahonen.
4133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jos kukaan niin Tehyn Pääneuvottelijassa on ainetta Suomen pressaksi. Hän jos kukaan pitää omistaan huolta.

Äänestä
  • muumikassi puuttuu ja se klyyvari.

    Äänestä

  • on, mutta kirjoitti:

    muumikassi puuttuu ja se klyyvari.

    Niihän nykyiselläkin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


elokuvaksi kirjoitti:

Jaanaa tehyn puheenjohtaajaa esittää Jouko Ahonen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu