TÄNÄÄN TEHDÄÄN HISTORIAA???

PORTUGALI-SUOMI ALKAA KL 21.45, EI MALTA ODOTTAAAAAAAA....

SUOMI SUOMI SUOMI, KIIMA NOUSEE!!!!!!!!!!!!


LIIITMANEEEN, Suomella mahdollisuus tehdä jalkapallohistorian uskomattomin teko tänään!
7217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

JA SUOMEN YLE ON VAHVASTI MUKANA TÄSSÄ HISTORIALLISESSA TAPAHTUMASSA!

HIENOA YLE. EI MENE TV-LUPA MAKSUT HUKKAAN.











(ja paskat)

Äänestä

vitun YLEN-antava YLE.

Äänestä
  • kun on vihdoin tuo digi-digi-kanava. JA YLE ON PERSEESTÄ.

    Äänestä

netistä.

Äänestä

En mä ainakaan mitään orgasmia tosta saa, tietenkin kannustan Suomea mutta mitään tekoa seksin kanssa tolla ei ole.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eijaksaodottaa kirjoitti:

PORTUGALI-SUOMI ALKAA KL 21.45, EI MALTA ODOTTAAAAAAAA....

SUOMI SUOMI SUOMI, KIIMA NOUSEE!!!!!!!!!!!!


LIIITMANEEEN, Suomella mahdollisuus tehdä jalkapallohistorian uskomattomin teko tänään!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu