Windstar

Onko kyseessä kunnollinen auto, vai onko kyseessä ongelmapesä? Oli jossain isojen tila-autojen törmäilytestissä ainut 5 tähteä saanut ajopeli.
Onko kellään kokemusta tällaisesta pelistä?
Saako näihin varaosia suomesta?

Tämä peli kiinnostaisi kovasti, eli jos on tietoa niin otan mielelläni vastaan, kiitos.
2305
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Osia saa ainakin Tampereen Voortikaupasta, autona taatusti parempi ja mukavampi kuin euro-tai jaappaninvastineet. Windstarithan tehdään Kanadassa, joten ei ole meksikolaisten kasaama.

Äänestä

Onko tietoa mihin autoon tulli mahtaisi tätä verrata. Voyager voisi olla melko lähellä, ja trans sporttiin verratessa tulisi edullisemmaksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


J.J. kirjoitti:

Onko kyseessä kunnollinen auto, vai onko kyseessä ongelmapesä? Oli jossain isojen tila-autojen törmäilytestissä ainut 5 tähteä saanut ajopeli.
Onko kellään kokemusta tällaisesta pelistä?
Saako näihin varaosia suomesta?

Tämä peli kiinnostaisi kovasti, eli jos on tietoa niin otan mielelläni vastaan, kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu