Mikä on noin keskimääräinen orgasmin saantisi?
Eli kuinka usein laukeat?
Kuinka usein haluat saada orgasmin?
Eli kuinka usein laukeat?
Kuinka usein haluat saada orgasmin?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Noin kerran viikkoon orgun ja mieheni hoitaa sen mulle.
Ikinä ei tarvii runkata,kun voi saada ihan livenä;)
Mä laukean melkein aina kun rakastelen. Olen oppinut laukeamaan tehokkaasti ja märästi. Mulla on kyllä vakikumppani eli siinä varmaan myös yksi suuri syy helppoon laukeamiseen. Minusta siinä on kysymys itsetuntemuksesta ja uskalluksesta päästää -itsensä -irti. Kannattaa opiskella aihetta ja kumppaniaan.Mä voisin laueta joka päivä ainakin kerran kun työpäivinä ei ehdi ja joskus jaksakaan useammin.
http://www.megarotic.com/video/?v=Q6KDDUG7
Oliko tää tarkotettu miehille vai naisille vai molemmille? Miehenä kyllä panettaa jokapäivä, pari kertaa päivässä ois aika optimi. Runkattua tulee pari kertaa päivässä yleensä, nyt kun pinpin saanti on lähinnä rajoittunu viikonloppuun kiireistä johtuen
Kumppaneita ollut noin 7. Olen 30 vuotias ja naimisissa. En mä saa yhdynnässä orgasmia kun todella harvoin. Ehkä olen saanut noin 5 kertaa yhteensä. Tämä asia todella vaivaa minua, mutta en mä tiedä mitä tehdä. Itsetyydytyksellä saan aina.