kommunistin. Naapurini espanjalainen kommunisti on ollut jotenkin pehmeämmän olinen kun sen espanjalainen rakastaja on ollut se luona pisempään. Olisko tässä ratkaisu miten saada Kuuba takaisin markkinatalouden piiriin? Paljon rakastajia kommunistijohtajille, jotta pehmenevät.
Naiminen pehmentää
Musta Ritari
11544
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Jos naapurisi vaikka heittäytyy mustasukkaiseksi, niin voi ahdasmielisyys ja kiihkomielisyys vain pahentua. Luulen ettei Leninilläkään ollut puutetta naisista. ;-)
rakastajia on riitävän monta niin ei ole syytä olla mustasukkainen. Ja jos yöt pylsii, niin ei oo sitten päivällä aikaa miettiä kommunistisia juonia kapitalistikristtittyjen päänmenoksi.
Luulisi siinä vireinkin kommunisti hyytyä, jos on kymmenen naista hoideltava.
Mites kun naiset alkaa riitelee keskenään?
Siitä kuule lähtee ääntä vimmatusti kun kuuban nainen suuttuu.
On ne sen verran temperamenttisia.;-)
naisia, nuoret kommunisti-tytöt suorastaan ylpeilivät Suurelta Perämieheltä saamallaan sukupuolitaudilla.
Fidel Castrolla ollut lukuisia kihkeitä kuubattaria rakastajattarinaan.
Mussolini sai solkenaana kirjeitä fertiili-ikäisiltä naisilta jotka tarjoutuivat saamaan lapsen Il Duchen kanssa.
Epäilyttää siis hieman tämä teoria lempimisen pehmentävästä vaikutuksesta...
Joo, mutta esim Adolf Hitleri oli tioettävästi tosi pidättyväinen nimenomaan valtakunnan edun vuoksi. Ja jos niitä rakastajia ei olisi ollut Castrolla taikka kiinan johtajilla, niin ehkä ne olisi olleet vielä pahempia.
kyllä myöntää, että Herman Göring joka oli 2 kertaa naimisissa blondin kanssa ja jota pidettiin joviaalina oli silti paha natsi. Mutta ainakin hän oli joviaali toisin kuin Adolf Hitler, joka oli koko ajan puutteessa.
kapitalistikristitty
ihan ameriikkaa..:-)
riippuvuus monimutkainen juttu...
Pentti Saarikoski muistaakseni sanoi jossain että tulisi rauha maailmaan, jos jokainen saisi rakastella kenen kanssa haluaa, ja niin paljon kun haluaa. Muitatko lukeneesi jotain tällaista?
moista. Toi olis niin kuin hippiaate, jota en kyllä kannata. Se ei kyllä toimisi, koska kaikki ei antaisi kaikille ja sitten lopulta kaikki olisi raskaana.
kommunistit nimenomaan vastusta niitä kapitalistikristtittyjä?
mutta kylla kunnon kommunisti ajaa oman napansa asiaa kuten kapitalistikristittykin
niinkuin pohjoiskoreassa ja kremlissa on nahty!