Oliko Kristan Arje hyvä rakastelemaan?

Omasiko isonkin peniksen?
3271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minulla ei ollut kunnia tuntea Arjea henkilökohtaisesti, mutta uskaltaisin väittää että vastaus kysymyksiisi on kyllä.

Kansallisen liikken miehet ovat perinteisesti olleet kovia kullimiehiä. Sanoisin että ainakin 90% on kovia pukkeja ja myös kovia ottamaan kuppia.

Äänestä
  • tiedetään että nämä isänmaanmiehet ovat ruskean reijän ritareita eivät ymmärrä pillun päälle mitään

    Äänestä

Doppermannin persreikä tuli sille köyrijälle tutuksi monet kerrat. Siinä ulvoi niin dopperi kuin Arje.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Km-lady kirjoitti:

Omasiko isonkin peniksen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu