Mitä kuuluu Marja-R?

Muuttaa tänne Epsanjaan kanssani mun,vastaa,e-osoitteeni tiedät.


Eci/H:ki
3340
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

aviksessa,olisit rohjennut kysäistä aiemmin,savolainen ku olet,nii sen tietääpi,et kestää ajatuksen kuluku,mie oon avikses ja asun kainuus.

Äänestä

Parasta mitä olen kokenut on Suomi,täältä en lähe mihinkään,minulla ihana mies ja pieni vauva,et niin.

M-R :)

Äänestä

avikset sinne tai tänne

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vieläkö sun ihanteena? kirjoitti:

Muuttaa tänne Epsanjaan kanssani mun,vastaa,e-osoitteeni tiedät.


Eci/H:ki

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu