ei taida pehmopäät kestää tappioita :-)
Kyllä on tolloa porukkaa ns. fanit, miltä tuntui mennä maitojunalla takaisi stadi-assholeen?
Kjäh kjäh! Fanit perseestä, pelaajat onnettomia räpeltäjiä---> konkka ovella!
Kyllä on tolloa porukkaa ns. fanit, miltä tuntui mennä maitojunalla takaisi stadi-assholeen?
Kjäh kjäh! Fanit perseestä, pelaajat onnettomia räpeltäjiä---> konkka ovella!
Vastaukset 5
Vanhimmat
ei vittu mitä urpoja te "stadilaiset" ootte..heti kun on hävjöllä pitää tommosia älyttömyyksiä..onko siis totta että KEHÄKOLMOSEN SISÄPUOLELTA EI VIELÄKÄÄN OLE LÖYTYNYT ÄLYLLISTÄ elämää !!?? luulette että ootte ihan kuninkaita kun asutte neiti alapäässä..ja perseestä te kyllä oottekin ! hehe...tai en yhtään ihmettele että on tommonen apinalauma kun fanivetäjä "zero" on apinoiden kunigas ja niin täynnä itteään..vittuun tommoset "n.s fanit" teette enemmän hallaa jokereille kun autatte..mutta ei kyll' vituta yhtään :Dhaha
Kyllä mekin maalaiset Espoosta asumme kehä kolmosen sisäpuolella. Eihän nyt älyllistä elämää voi löytyä Ilmalan "veturihallista" , kun rahalla ei nyt kertakaikkiaan voi saada kaikkea, kuten esim älyä. Porttikielto "hjalliksen" lemmikeille vaan joka halliin, niin tilanne rauhoittuu.
Ole perseestä. Muutama saattaa leimata koko porukan. Kyllä niitä löytyy meiltä Lahdestakin.
Hieno voitto joka tapauksessa!
Päivän lehdessä jokeripomo on sitä mieltä,että nämä häiriköt eivät liity millään lailla jokereihin.Heitä ei ole tunnistettu jokeri-faneiksi....ei heitä ole kukaan nähnyt.Uskokaa jo mitään ei ole tapahtunut ja jokereilla ei ainakaan ole mitään tekemistä asian kanssa.
Sen enempää kuin oli Hämeenlinnassakaan.
Kyseessä on salaliitto.
Vielä kerran:jokereilla ei ole tapahtumien kanssa mitään tekemistä.
Käykää kattoo soihtukulkue joka purkautuu junasta
ilta-sanomista