KEPUministeri Mauri Pekkarinen on saanut mielenkiintoisen tehtävän suoritettavakseen. Hän ryhtyy selvittämään alusvaatemainosten siveellisyyden.
Pekkarisenkin on syytä suhtautua suurella huolellisuudella saamaansa taistelutehtävään.
Muuten voi käydä, kuten takavuosien eräälle toiselle tavarantarkastajalle, kristillisten kansanedustajanakin toimineelle pastorille, jota leikkisästi porno-Ronkaiseksikin kutsuttiin. Liian ahkera tiirailu herätti lihalliset ajatukset ja sen seurauksena syntiinlankeemus.
Peruukki-Pekkarinen omalla alallaan
6
199
Vastaukset 6
- )))
Juice Leskisen kappaleesta
Hypätään koskeen
-Olen kielitaitoinen,
sinä tiedät kyllä sen.
Lantioosi ponkaisen,
se on meidän juttu eikä porno-Ronkaisen.
- - dementiaako?
Miksi Pekkarinen piti käskeä tutustumaan alastomia naisten alusvaatteita esitteleviin mainoksiin? Pekkarinenhan ei muistanut tällaisia katukuvassa olevan. Onko Pekkarinen, niin vanha ja huono muistinen, että ei enää muista, mitä alastomalle naiselle pitäisi yleensä tehdä? Onneksi kepulaiset ovat niin sosiaalisia ja auttavaisia, jos muisti on alkanut tekemään tälläkin saralla tepposia. Keskustapuolue varmaan tekee Pekkariselle opaskirjasen havaintokuvin.
- mitä osaa..
tai ainakin yrittävät
- ja tämä
Kemikaali-Känä on ottanut elämäntehtäväkseen kepun mollaamisen, eikä sitten onnistu, ei millään...
- Heh heh
Tämä tyyppi pitää peruukkia ?
Onko hän hän miehekäämmän näköinen tuo karvakasa päässä ?- Äimän käki
Kuvitelkaa Pekkarinen Stokkan vaateosastolla pikkutyttöjen pöksyjä hiplaamassa.
Hiki peruukin alta helmeillen...
Helvetiks eikö tässä maassa todellakaan ole tähdellisepää tekemistä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 39665
- 86638
Sinä mies olisit
ollut se kenet haluan. Edelleen pidän sinua kaikkein ihanimpana ja tärkeimpänä. Kukaan muu ei ole niinkuin sinä. Mutta s31580Poliisin potkija
Kukahan oman elämänsä sankari oli potkaissut poliisia? Iltalehdessä oli juttua.16578Miksi jätit minut
Epätietoisuuteen? Tiedän että pelkäsit mitä siitä seuraa jos asiat tulevat mutta silti. Miksen merkinnyt tarpeeksi?38537Tykkäisitköhän todellisuudessa jutella
Minun kanssa kahdestaan, vai onko tämä palstailu enemmän sinun juttu minun suhteen?49511- 34502
Kun et ota yhteyttä, tarkoittaako se
Että olet menny elämässä eteenpäin ja et myös toivo minulta naiselta viestiä enää?62495- 63491
- 68479