ARTO BRYGGAREN SELKÄ MURTUI!

Moniko teistä meni tuohonkin lankaan ja osti sen lehden? Miten te viitsitte pitää moisia roskalehtiä pystyssä?
31163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

...

Äänestä

et itsekin ostanut roskalehteä. ha haa! Jäit kiikkiin! Minäpä luinkin netistä.

Äänestä
  • Lööpin näin kaupan ovessa, tapahtumasta (huijauksesta) luin netissä. Itse juttua en lukenut netistäkään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lööppi. kirjoitti:

Moniko teistä meni tuohonkin lankaan ja osti sen lehden? Miten te viitsitte pitää moisia roskalehtiä pystyssä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu