Jumala on mahdottomuus

Tiedän tämän, JUmala ei auta ketään, salli Jokealan.

Haista sinä JUmala paska, kun et ole olemassa!
2165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Uskovaiset kahlitsevat mielensä ja ajatusmaailmansa Raamatun sisään.
Ettekö itse huomaa, kuinka se rajoittaa luovan mielen toimintaa ja suorastaan pakottaa tylsyyteen.
"
Ei saa käyttää Buranaa, koska se lopetaa päänsäryn..."

MITÄ PASKAA RAAMATUSSA ONKAAN!!!!!!!!!!


Raamattuni palaa kirkkaalla likelillä RYAHAHAHAH!

Äänestä

Sinäpä se hassu olet, huudat ja haistatat olemattomalle??

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Ilonanne kirjoitti:

Tiedän tämän, JUmala ei auta ketään, salli Jokealan.

Haista sinä JUmala paska, kun et ole olemassa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu