Miltähän valmistajalta saisi parasta arginiinia hinta/laatu suhteeltaan? Ja tehokkuudeltaan?
kaipaan vastaukseksi omakohtaista kokemusta, en semmoista vastausta joissa kerrotaan että arginiini on turhaa, sehän me jo kaikki tiedetäänkin.
arginiini
7
881
Vastaukset
- HULK
Ei välttämättä löydy, koska varmaan kaikki tulee samalta valmistajalta. Vähän sama kuin omega-kapselit. Mutta edullisimpiin kuuluu tietääkseni finnmaxin pure arginiini. Suht edullista ja toimivaa.
- BULK
Kertoisitko mitenkä sen TOIMIVUUDEN käytännössä huomaa?
- HULK
BULK kirjoitti:
Kertoisitko mitenkä sen TOIMIVUUDEN käytännössä huomaa?
ainakin sarjoja tuntuu pystyvän tekemään pidempään lihaksen väsymättä niin paljoa ja myös potenssi ja libido kasvaa. Minulla myös verenpaine laski kun käytin arginiinia.
- original
kiitän
- original
kiitoksia kovasti faktoista
- ent.bodari
HULK kirjoitti:
ainakin sarjoja tuntuu pystyvän tekemään pidempään lihaksen väsymättä niin paljoa ja myös potenssi ja libido kasvaa. Minulla myös verenpaine laski kun käytin arginiinia.
Mulla kävi ihan päin vastoin, kulli lerpsahti ja halut hävis. Tulokset kääntyivät laskuun ja samaan syssyyn verenpaine kasvoi. Näyttää toimivan erinlailla eri ihmisillä.
- vastaaja1
Moi! Onpas vanha viestisarja. :) Mutta jos asia askarruttaa jotakuta tuoreempaa tapausta, niin tervetuloa kyselemään omia kokemuksiani. Itse olen käyttänyt erittäin laadukasta arginiinivalmistetta jo runsaat 2 vuotta ja siitä en luopuisi. s-osoite [email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2272978Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1842606Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1101237Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1361174Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait2951091- 701088
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka3691072Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831055Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a21985Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22808