Ateistit ovat fiksuja

Ateistit on usein fiksuja.Huomaavat asioita,joita tavallinen riviuskis ei tule edes miettineeksi.

"mietipä ite"
4223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sitten mitä me uskikset sinun mielestäsi emme mieti?

Äänestä

Ateistit ovat aina mielisairaita, sisäsiittoisia äpäriä, ja heidät kaikki pitäisi kaasuttaa.

Äänestä
  • meidän seurassamme jaksat viihtyä..

    Onko sulla muuten kovinkin paljon ongelmia tuon peräaukkosi kanssa, kun se on koko ajan mielessäsi?

    Äänestä

Keskimääräisen täysuskiksen ÄO hädintuskin ylittää 100 rajan. Tämä perustuu ihan muutamaan helluntalaiselle kaverille tekemään testiin(netissä oleva virallinen.)
Uskikset eivät käytä aivoja vaan luottavat että satuolentoihin uskomalla selviää elämässä.
Näiltä ei yleensä tule ateistin ovelan sutjautuksen jälkee muuta tekstiä kun "mietipä ite" tai "ite oot."

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oppikaa kirjoitti:

Ateistit on usein fiksuja.Huomaavat asioita,joita tavallinen riviuskis ei tule edes miettineeksi.

"mietipä ite"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu