Ovatko Venäläiset rumia

12768
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat


  • Siellä on kirjoitti:

    kauniita naisia, joita suomalaisita lattajalka naisista ei löydy.

    http://www.youtube.com/watch?v=XAynyoNGzSg&feature=related

    Minulle natsaa, tuo Tolkunova, vallan mainiosti. Nuo teeskentelevät hyppivät blondit jätän sinulle. Posalusta!

    Äänestä


  • ovat kovin kirjoitti:

    hoikkia ja miehet lihaksikkaita.

    Onkohan se heidän elämäntavoista johtuvaa, vai onko periytynyt geeneissä?

    juoppoja ja kuolevat alkoholiin. Se ei johdu geeneistä, vaan kapitalismista. Siis se yletön juopottelu. Neukkuaikana nauroivat meille vodkaturisteille. Naiset(jos ei huora) ovat erinomaisen maukkaita ja mehukkaita.

    Äänestä

Venäläinen mies on lähes yhtä ruma kuin englantilaiset miehet. Suomipoika on kolmanneksi rumin maailmassa. Venäläisissä naisissa on hajontaa. Osa on todella kauniita ja pitävät itsestään hyvää huolta ja osa on maatuskoja. Kun taas kaikki englantilaiset naiset ovat kammottavan rumia ja suomalaisista naisista noin 90% on aivan kauhean näköisiä.

Äänestä

Kyllä Venäläiset ovat rotuna melkoisen rumaa kansaa. Kansallista rumuutta arvioitaessa paras indikaattori ovat keski-ikäiset miehet. Parhaiten Venäläistä prototyyppiä edustavat Jegor Gaidar sekä Pavel Gratshov (jos oikein muistan nimen, se ex-puolustusministeri)

Jos Venäjältä kauniita ihmisiä löytyy, on takana joko viikinkien jälkeläisten geenejä, tai sitten myöhemmin pääosin 1700- luvulta lähtien Venäjälle muuttaneiden Saksalaisten, Hollantilaisten, Ranskalaisten ym. Eurooppalaisten jälkeläisiä, jotka tulivat perustamaan Venäjälle tehtaita, laivanrakennusta ym. infrastruktuuria jota Venäjällä ei ennestään ollut.

Eli kun puhutaan kauniista Venäläisistä pitkäsäärisistä naisista, alkujuuret löytyvät germaanisista kansoista. Alkuperäinen Venäläinen naistyyppi on lyhytsääristä, kasvot pyöreät kuukasvot, vinot silmät ja muutenkin vähemmän kauniin näköinen.

Äänestä

Joo Suomalainen kanssa on vielä rumempi hyi hyi yök!!!!!! ha ha ha

Äänestä
  • joilla sellainen karmean kapea ja pitkä koukkunenä. Sellaisia kuin on sadun noita-akoilla.

    Mutta ne, jotka ovat kauniita, ovat tosi kauniita ja jos he vielä omaavat länsimaiset hillityt käytöstavat, niin avot :)

    Äänestä


  • ovat niitä kirjoitti:

    joilla sellainen karmean kapea ja pitkä koukkunenä. Sellaisia kuin on sadun noita-akoilla.

    Mutta ne, jotka ovat kauniita, ovat tosi kauniita ja jos he vielä omaavat länsimaiset hillityt käytöstavat, niin avot :)

    parffyymiltä !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihmisiä ? kirjoitti:

Vai onko siellä poikkeuksia ?

http://bp1.blogger.com/_fzdEs7kUPTQ/R2z7vZquieI/AAAAAAAAB4s/mLld4syWkKU/s1600/tatu6.jpg

http://blogatu.blogspot.com/2007/12/tatu-in-maxim-russia.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu