Pure Sex

Onko Helsingin keskustassa yhtään naista, jolle sopisi keskipäivän pano silloin tällöin? Työn teosta ei tahdo tulla mitään, kun koko ajan panettaa. Olen katseenkestävä ja vaikenen kuin muuri. Sinun ei tarvitse olla mikään missi, kunhan asenne on kohdallaa.
31047
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • Oletko mistäpäin Suomea, kaipaatko miestä livenä vai nettisex....

    Äänestä

  • fantasyman kirjoitti:

    Oletko mistäpäin Suomea, kaipaatko miestä livenä vai nettisex....

    Etelä-Suomesta. Livenä olis kiva, netti vois olla mielenkiintoista. spostini näetkin edellisestä...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


(!) kirjoitti:

Onko Helsingin keskustassa yhtään naista, jolle sopisi keskipäivän pano silloin tällöin? Työn teosta ei tahdo tulla mitään, kun koko ajan panettaa. Olen katseenkestävä ja vaikenen kuin muuri. Sinun ei tarvitse olla mikään missi, kunhan asenne on kohdallaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu