USA mukana murhassa?

Pakistanin hallinnon eli Yhdysvaltain virallinen selitys on kumottu.



http://www.verkkouutiset.fi/juttu.php?id=120120
2208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ja sai sitten "ansionsa" mukaan, pahan saadessa palkkansa ;)

kun vastustat jenkkien valtaan nostamaa diktaattorihallitusta, sinut murhataan, varsinkin jos kansa on puolellasi.

Sitten kansa kopataan "hellästi" voron kainaloon sanomalla, että paha paha keksintömme al qaida tappoi heidät, et hei, liittykää meihin.. :)

kaunis tapa palauttaa tahtomaansa järjestystä ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hmm... kirjoitti:

Pakistanin hallinnon eli Yhdysvaltain virallinen selitys on kumottu.



http://www.verkkouutiset.fi/juttu.php?id=120120

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu