Tarjakin kehuu

muslimeja!

Hän tietää parhaiten mikä on totuus!

Seuratkaamme Johtajatartamme!
2194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

se on joutunut taulufriikki-penansa noutamaan takaisin turvasaattueesseen puolalaiselta kirppikseltä taidevalintojaan tekemästä muumikassi heiluen. Siinä ollaan kovilla, kun turvamiehetkään ei oikein tiedä mistä nyt puhaltaa ja onko tää jokea.

Äänestä

onkin,että hänen suosionsa-ainakin täällä palstalla-on laskenut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juutalaisia ja kirjoitti:

muslimeja!

Hän tietää parhaiten mikä on totuus!

Seuratkaamme Johtajatartamme!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu