Palsta on täynnä mopopoikien tuottamia sääntöjen vastaisia kirjoituksia
Käyttäisitkö sheriffi silmiäsi?
silmät hanurissa
3135
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
varmaan tässä moni muukin toivoo, suorastaan vaatii. Näillä mopopojilla nämä viikonloput ovat ilmeisesti tulleet liian hankaliksi, kun ei ole koulua. No, heillä ei kyllä sivistys ole ollenkaan tarttunut siltikään päähän eikä varsinkaan sydämeen. Yksikin häirikkö palstalla on kyllä liikaa. Odotellaan siis shefun paluuta palstalle ja myöskin vähän muutakin ylempää tasoa sekä Kaikkein Ylintä tasoa. Varmaan myös palstan ateistit tietävät, kuka tämä Korkein taso on, no sehän on Jumala, joka odottaa myös tämän palstan jokaista kirjoittaa omakseen, kuten myös näitä mopopoikia.
Päinvastoin, sinä täällä häiriköit jatkuvasti noilla viesteilläsi. Juuri sinunkaltaisesi ilkeämieliset häiriköijät tulisi täältä poistaa,
paras vitsi mitä olen koskaan suoli24:n sivuilta lukenut
Selitys:
Näillä sivuilla ei ole koskaan ollutkaan ns. sheriffiä, tarkoitan sellaista joka edes hiukan valvoisi liikennettä ja mitä täällä kirjoitellaan. Toisaalta hyvä näin, suoli24 on nimensä veroinen mutta varustettuna perä- etuliitteellä.