mitä auton

niin...?ja kenelle?
1177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Eikös se seisontavakuutus kovaa Viagran?

No, ihan tosissaan haastellen, ei se mitään korvaa! Asia nyt on vaan niin, että jos auto on rekisterissä, siinä pitää olla voimassa oleva liikennevakuutus. Näin myös siinä tapauksessa että auto poistetaan liikennekäytöstä, jolloin vakuutusmaksua ei tarvitse maksaa siltä ajalta. Ei sen suurempaa seksuaalista merkitystä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


seisontavakuutus korvaa? kirjoitti:

niin...?ja kenelle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu