Siis keiden mielestä tuo itseään täynnä olevan Sampo marjomaan pitäs passittaa kotiin tuolta pilaamasta hyvää ohjelmaa, Rasittavan kuuloinen, sormet ärsyttävästi taskussa ja aina kädet heiluu. Sitten kuka v***u jaksaa niitä Heidän studio juttuja, ne eivät ole edes hauskoja. Tämä pelle luulee olevansa muka hauska, vaikka on suomen ärsyttäviimpiä ihmisiä..
hauskat kotivideot
adgdsgsdgd
4235
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Sampo oli hyvä tyyppi ennenkuin alkoi esittää niitä omia sketsejään. Ne joutas lopettaa. Ihan selkeäsanainen tyyppi tuo Sampo muuten on.
Joskus ohjelmassa ärsyttää jotku pätkät esim nokankaivuut ja sitte isot ihmiset tanssii ja sit ne kaatuu.. mitä hauskaa siinä on
Lapset ja elukat on kivoi....
Sampohan on hauska ja sööttikin näin vanhemman naisen silmille.
En viittisi edes katsoa kotivideo-sarjaa ilman Sampon selostusta. Se elävöittää muuten niin toisinaan typerät potkut ja satuttamiset.
Elukka lapsimokat ovat hauskimmat, mutta amerikkalaisittain toisen ihmisen satuttaminen haaroväliin ei ole hauskaa.
sammolla ärsyttävin ääni tässä maapallossa.
Samaa mieltä..
Sampon kuunteleminen oli tuskaa jo aikoinaan kun vain juonsi ilman naamaansa ohjelmien välissä. Mutta nyt kun sitä naamanvääntelyä pitää katsoakin, niin jää kyllä meikäläiseltä ohjelma kokonaan katsomatta. Vituttaa oikein, ettei Nelonen tajua, että ohjelmalla olisi varmasti enemmän katsojia, jos juontaja ei ajaisi kaikkia pois. Kotivideoita kun muuten olisi mukava katsella, jos ei olisi väännetty niin tekohassunhauskaksi maailman hirveimmän juontajan omaksi showksi! YÖK!