volvo v 70 tietäjiä???

tietääkö joku volvo v 70 2.4D vm 2003 vakio varuste tasoa???
onko tähän autoon vakiona:
-ajotietokone?
-vakionopeudensäädin?
-automaatti ilmastointi?
tai joku noista??
4506
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Periaatteessa mitkään noista ei ole vakioita, mutta käytännössä oikeastaa kaikissa nuo varusteet on. Kaikki nuo sisältyivät halvimpaa varustepakettiin (comfort), joka oli käytännössä niin edullinen, että lähes jokainen sellaisen osti.

Äänestä

sieltä saattaa löytyä.

Äänestä

...täältä
www.volvolandia.com/

Äänestä

jossa noita varusteita ei ole, on se pienoinen ihme! Aina kannattaa asia tarkistaa mutt luultavasti nuo varusteet löytyy.

halvimpia 01-02 bensa volleja jonkun verran löytyykin ilman jotain noista varusteista mutta uskoisin että kalliimman moottorin yhteyteen nuo on lähespoikkeuksetta otetteu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hassu... kirjoitti:

tietääkö joku volvo v 70 2.4D vm 2003 vakio varuste tasoa???
onko tähän autoon vakiona:
-ajotietokone?
-vakionopeudensäädin?
-automaatti ilmastointi?
tai joku noista??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu