Olin kirjastossa eilen ja miesten vessassa yleistilassa.. Olin lähdössä ja sinne tuli noi 40v valkoihoinen suomalaine mies ja noin 8-11v aasialainen tyttö..
..Sitten ne meni sinne itse vessaan.. Puheista päättelin, että kyseessä oli isä.. Mutta en toki ole varma..
Lähdin pois ja seurailin kauempaa.. Ei he olleet siellä kuin 1-3 minuuttia..
Mietin vain, että eikö kouluikäinen osaa yksin käydä vessassa??
..Sitten ne meni sinne itse vessaan.. Puheista päättelin, että kyseessä oli isä.. Mutta en toki ole varma..
Lähdin pois ja seurailin kauempaa.. Ei he olleet siellä kuin 1-3 minuuttia..
Mietin vain, että eikö kouluikäinen osaa yksin käydä vessassa??
Vastaukset 22
Vanhimmat
kaikenlaisilta vemputtajilta. Olitko kytiksellä, että olisit voinut vemputtaa?
kysymys kuuluisi olla onko tarpeellista tuonikäistä enää opastaa vessahommissa
kypsiä kuin te.
jostain kumman syystä joutuisi käyttämään, mieten huonetta tarpeillaan. Oliko naisten wc suljettu ?
Naisten wc oli vieressä ja siellä oli ainakin kaksi vapaata vessaa, miesten puolella on vain yksi ja se haisee aina
Eihän mies voi katsos mennä naisten vessaan tytön kanssa
Mutta minusta on outoa, jos kouluikäinen ei osaa yksin, opettajatko menee koulussa mukaan?
laukean kolmessa minuutissa
meidänkään muksut ei uskalla yksin yleisiin vessoihin. Niissä kun on kaiken moisia pillerivillejä, tykittäjiä ja maksullista lihaa alapesulla.
Kerran yksi oli salaa katsellut Starship troopersin, eikä sen jälkeen uskaltanut mennä omaankaan vessaan kahteen kuukauteen ilman saattajaa.
Että sellasta.
kirjastoissa on asennettu sinivalot.
Jokainen varmaan tietää miksi, jottei nisti löydä suonta.
Olisihan isä voinut tsekata vessan ja jäädä oven taakse, tälläistä olen ennenkin nähnyt, mutta kummatkin änkesi sinne koppiin, mikä on pienempi kuin Guantanamon pienin häkki (veikkaus)
...TÄHÄN AIHÊESEEN hihuli?
kauempaa kirjastosta, änkesikö mies wc kopiin, vai pesikö käsiään. Vittu teillä on sairas mielikuvitus ! Ajatelkaa miten wc tarpeet hoidellaan heidän kotonaan ? Kamalaa, isä on aina veskissä ja äiti kauhuissaan mitä siellä tapahtuu.
anna muksuni istua kaiken maailman sivuunlorottajien ja veristen kuppaperseiden tuhrimaan pyttyyn.
Hyvä konsti on taittaa vessapaperista suoja pytylle ja istuttaa muksu siihen vasta sitten. Tätä käytän itsekin.
Lapset itse ei tule ajatelleeksi tällaisia asioita.
Pesin käsiän yleistilassa, ensin meni tyttö koppiin ja´sitten isä ja sitten ovi lukkoon
ja ehkä sisaruksien kansa nakuna saunassa ! Poliisi insesti on tapahtunut !!! !! !
kirjasto sijaitsee. Tulen vahtimaan sinne siveellisyyttä.
Olin kirjastossa eilen ja naisten vessassa yleistilassa.. Olin lähdössä ja sinne tuli noi 40v valkoihoinen suomalaine nainen ja noin 8-11v aasialainen poika..
..Sitten ne meni sinne itse vessaan.. Puheista päättelin, että kyseessä oli äiti.. Mutta en toki ole varma..
Lähdin pois ja seurailin kauempaa.. Ei he olleet siellä kuin 1-3 minuuttia..
Mietin vain, että eikö kouluikäinen osaa yksin käydä vessassa??
...Että kouluikäisten kanssa käydään vielä vessassa
Eli 20v lapsen kanssakin pitää käydä vielä vessassa pyyhkimässä
Todellakin voi olla että lapsi tarvitsi avustajaa, hätänsä toimittamiseen. Voi olla että vanhempikin oli vaivautunut tilanteesta. Aloittaja nyt halusi nähdä minuutin veeseessä käynnissä, varmaan insestiä ? Minäkin seisoin eilen kaupankassajonossa ja yksi ukkeli muka kaiveli kolikoita taskustaan ja paskat veti ilmiselvästi käteen kassalla. Paikalla oli myös lapsia !
Mutta mistäs tiedämme, oliko kyseessä edes isä?
Pitäisikö paperit kysyä vai soittaa poliisille?
Kyseessä oli todella adoptio lapsi Kiinasta. Ja isä oli vaan niin touhussa mukana kaikessa tytön kanssa. Tapaus ei siis ollut törkeä.
Multa voi muuten tarkistaa jotain, jos vaivaa oikein todella. Palvelen täällä sivulla, ja en veloita. TSEKKAA MUT VAIKKA TIEDUSTELULLA. NIIN SAAT VASTAUKSEN JOSSA PUNNITSET TIETÄJÄN KYKYNI.
Kummalta minun pitäisi kysyä? Kumpi on viisaampi, kertokaa te?
No mä kerron sulle että UT;lla sä saat parempaa siskonmakkarakeittoa odottaessa ennustusta, kun jono on niin pahuksen pitkä. Ja mun puoleeni voi kääntyä ainoastaan hetken ajaksi, sen verran että tulen kunnolla tunnetuksi Suomen virallisena Tietäjänä. Joten ANTAAS TULLA JOS ON PAHASTI JOKU JUTTU TIETÄMÄTTÄ. NIIN ANNAN MAHDOLLISESTI TYYDYTTÄVÄN VASTAUKSEN TÄLLÄ PALSTALLA.
JA SULLE JOKA AVASIT PELIN. MÄ SANOISIN ETTÄ OTA ITSEÄS NISKASTA KIINNI JA LOPETA JUOMINEN KOKONAAN. SE SOPII SULLE PAREMMIN KUIN VIININ JUOMINEN ILTAISIN. MUTTA TUU KÄYMÄÄN NIIN TARJOAN VIHREÄÄ TEETÄ JA ILMAN ROMMIA, MUTTA TILANTEESSA ON TUNNELMAA JA RAUHAA JA VITUN KIIMAA.
ENTÄ ONKO SULLA KAIKKI HYVIN SUN ÄITISI KANSSA.
JA TIEDÄTKÖ ETTÄ MEILLÄ SUOMALAISILLA VARSIN HUONO ITSETUNTO. JA TÄMÄ VAMMA ON HOITUVA SOON KOKO KANSALTA. SILLÄ YLPEÄNÄ MÄ ESITÄN SUOMEN OSAA KANSAINVÄLISESSÄ MEININGISSÄ. JA ON MULLA MYÖS AIKAA SULLE. TUUTHAN LIISA, SIIS SAAVUTHAN KUN TUNNET TIEN PISPALAAN. SALUT