Onko tässä vaaraa?

Heippa.

Otin noin 30 min sitten about 15 klotriptyl miteä ja noin 10 40mg propralia sekä satunnaisia noin 5 panacodeja. Vielä ei ainakaan tunnu missään, mutta tarvitsenko hoitoa?
4314
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

jossa viive voi olla tunteja, vuorokausia tms, jos vastausta etes tulee. Eihän me "tavalliset" tallustajat voida tietää kaikkeen vastauksia. Ammatti-ihmiset on ryhmä erikseen ja ne tavottaa paljon helpommin jostain muualta...

Äänestä

En tiedä onko haittaa mutta paljolta kuullostaa. Soita lääkkärille ja kysy.

Äänestä
  • enää soitella.
    Voi voi, näitä uusavuttomia ihmisiä..

    Äänestä

höpö-höpö tyyppi....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nylonguys kirjoitti:

Heippa.

Otin noin 30 min sitten about 15 klotriptyl miteä ja noin 10 40mg propralia sekä satunnaisia noin 5 panacodeja. Vielä ei ainakaan tunnu missään, mutta tarvitsenko hoitoa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu