Let boogii

Onko tosiaan niin, että tämä omasta mielestään kaikkien jumalien kuningas on joutunut nöyrtymään! Onko boogin munuaiset sanoneet sopimuksen irti?
3394
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Se niin on että Boogie on tehnyt Savolaiset, munuaiset sanoi sopimuksen irti, varmaan se liiallinen "proteiinin" käyttö niinkuin Savolaisen tapauksessa.

Äänestä
  • myöntää, että on vetäny kaikenlaista hormoonia sun muuta, mutta Boogie ei uskalla myöntää edes sitä. Tämä tarkoittaa sitä, että Savolaisella on isompi muna.

    Molemmille voisin antaa munuaisen jos voittavat minut satasella :D

    Äänestä

  • Esapakarinen kirjoitti:

    myöntää, että on vetäny kaikenlaista hormoonia sun muuta, mutta Boogie ei uskalla myöntää edes sitä. Tämä tarkoittaa sitä, että Savolaisella on isompi muna.

    Molemmille voisin antaa munuaisen jos voittavat minut satasella :D

    Kyllä boogie ja make nyt vielä 110kg penkistä nostaa, joten alappa luovuttamaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rexxx kirjoitti:

Onko tosiaan niin, että tämä omasta mielestään kaikkien jumalien kuningas on joutunut nöyrtymään! Onko boogin munuaiset sanoneet sopimuksen irti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu