Katso video ja päätä itse
Onko Tom Cruise fiksu vai ei
3640
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
mikä lahko sen vei, osoite tuntematon :(
Noin komea ja symppis mies ja tuollaiseen huuhaahan meni mukaan. Toivottavasti pääsee irti tuosta hömpästä. rukoilkaamme hänenkin puolestaan. Monethan käyvät ensin harha-opeissa ja sitten tulevat oikeasti uskoon.
KOmmunismissa ei ole työttömyyttä. Pakkotyöllistämällä työttömyys poistetaan. TIETÄTÄKÄÄ TYÖTTÖMÄT ETTÄ KUN ME SAAMME VALLAN TEISTÄ PLEBEIJEISTÄ, ALALUOKASTA TEHDÄÄN MEIDÄN ORJIAMME! Me jotka kuulumme puolue-eliittiin, eli ns "nomenklaturaan", me emme itse joudu pakkotyöhhön. Me olemme siinä vaiheessa korkeita virkamiehiä, ja teemme helppoja konttori-töitä, mutta teistä työttömistä teemme orjia kolhooseihimme ja kaivoksillemme!
Luuletteko että aiomme ehkä "auttaa" teitä? Höpö höpö, te plebeijit olette hyvää orjatyövoimaa meille puolueen jäsenille!