Mass20

Onkohan tuo massanlisääjä hyvä palautumiseen ?
Hinta näyttäisi olevan kohdallaan.
http://www.sport24.fi/index.php?language=fi&osCsid=ce1c0679e767cb75e37d1254353707a6
2176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ihan sama mitä vedät palautumiseen ja toi on ainakin halvempaa kuin jotkut hydrapuret sun muut ihmeaineet. Prodea tossa on kohtuullisesti ja sitä (tärkeintä) hiilaria kiitettävästi.

Äänestä

Ei toimituskuluja!

Toi on tosi hyvä.

Kiitos hyvästä vinkistä!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kassulahtelainen kirjoitti:

Onkohan tuo massanlisääjä hyvä palautumiseen ?
Hinta näyttäisi olevan kohdallaan.
http://www.sport24.fi/index.php?language=fi&osCsid=ce1c0679e767cb75e37d1254353707a6

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu