Se satelliitti joka tulee tonttiin

Vai että vaarallista ainetta sisältää.

Olisko tietoa tai koodeja myös, tai pelkästään?
5352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kultaa? Maailmantalous taantuu? Au.

Äänestä

Jenkkitietojen mukaan k.o. vaarallinen aine olisi kannabista, josta satelliitin uusi, mullistava moottori saa voimansa.

Äänestä

että sieltä on tulossa maahan radioaktiivista jätettä. Antaisivat kiinalaisten ampua sen paskaksi. Eiväthän nämä tähtiensotasankarit kykene tuhoamaan edes omaa satelliittiaan.

Äänestä
  • maailmanpelastus operaation ja tekevät siitä sitten elokuvan. Pääosissa arnold vastnakkari ja syvester tallone.

    Äänestä

  • olevan lievästi värilliset lasit nokalla...kuulostaa vihervasurin piipitykseltä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Okkipzeks kirjoitti:

Vai että vaarallista ainetta sisältää.

Olisko tietoa tai koodeja myös, tai pelkästään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu