Pääkaupunkiseudun

löytyy Lohjalata.
Se tulee tietenkin siihen kohtaan missä oli väliaikainen linja-autoasema.
Siihen iso monttu ja paskaa siihen.Saavatpahan kaupungintalon pöljät haistella aikaansaannoksiaan ja vähän muidenkin.Haiseekohan rahalle?
3346
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tullee olemaan sijoituspaikka, onhan se lähempänä pääkaupunkiseutua ja siellä haisee jo valmiiksi

Äänestä
  • se enemmän pääkaupunkiseutuakin

    Äänestä

  • paremmin onhan kirjoitti:

    se enemmän pääkaupunkiseutuakin

    on urbaani metroseksuaalinen city verrattuna Vihdin maalaiskylään. Kyllä Stadin skeidat saisvat nolon lopun, jos ne Vihdin böndelle dumpattais tai sillä liekitettäis. Ihan puistattaa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaatopaikan paikka kirjoitti:

löytyy Lohjalata.
Se tulee tietenkin siihen kohtaan missä oli väliaikainen linja-autoasema.
Siihen iso monttu ja paskaa siihen.Saavatpahan kaupungintalon pöljät haistella aikaansaannoksiaan ja vähän muidenkin.Haiseekohan rahalle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu