KUMMAN VALITSEN

FORD SCORPIO 1995,220000 ajettu ja kaikki mukavuudet absista ilmastointiin...
tahi sitten SUBARU IMPREZA 1993 320000 ajettu ja melkein samat herkut.
hiton vaikee?
3628
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

pitkällä tikullakaan kumpaankaan! Ystävän neuvo.

Äänestä
  • tuo helpotti päätöstä=)

    Äänestä

  • zoorts kirjoitti:

    tuo helpotti päätöstä=)

    Samaa mieltä olen, kannattaa jättää moiset väliin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


zoorts kirjoitti:

FORD SCORPIO 1995,220000 ajettu ja kaikki mukavuudet absista ilmastointiin...
tahi sitten SUBARU IMPREZA 1993 320000 ajettu ja melkein samat herkut.
hiton vaikee?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu